Diploma's en getuigschriften

Wil je graag weten wie ik ben en waarom ik doe wat ik doe? Check de pagina over mij

Hieronder vind je de diploma's en getuigschriften van de cursussen die ik heb gevolgd: 

  • Kyno Coach Academie Trainer: kc-trainer-diploma omvat Ethologie van de hond - Trainen & Opvoeden - Biologie van de hond - Eerste Hulp bij Honden - Praktijk trainingsmethoden. Alle onderdelen werden getest via een theoretisch & praktisch examen.
  • Kyno Coach Academie Instructeur individuele begeleiding & groepslessen: kc-diploma-instructeur omvat Coachen van mensen - Lesgeven. Alle onderdelen werden getest via een uitgebreide stage met stageverslag en een praktisch examen voor onafhankelijke jury & lerarenteam.
  • Family Paws Parent Education: fppe omvat omgaan met moeilijke situaties tussen hond en kind - ieder jaar opnieuw uitgebreid getest aan de hand van cases om zo de status van FPPE te behouden. Je vindt mijn huidige FPPE status op de Family Paws Website
  • Canine First Aid: canine-first-aid-certificate omvat EHBO bij honden.
  • Pro Dog Trainer: pdt omvat (lessen in het Engels) Developing Awesome Learners - Learning & Relationship - Kick Ass Lessons - Emotionally intelligent trainer - Creating great groups - Real World Ready - Teacher Toolkit - Real World Skills - Teacher's Survival Guide - Training all life stages. Alle onderdelen werden getest via een uitgebreid examen. 
  • Pro Dog Trainer Geek: pdt-geek omvat (lessen in het Engels) Brain week - Transformation Week - Dog-to-Dog Week - Health Week - Seperation Related Behaviors - Multi-dog households - Noise reactivity - Chase! - Stress Bucket. Alle onderdelen werden getest via een uitgebreid theoretisch en praktisch examen.
  • Michael Shikashio (CDBC) - Aggression in Dogs Master Course: aggression-in-dogs omvat theorie- en praktijklessen in omgang met en verbetering van het gedrag van agressieve honden. Getest via doorlopende tests na iedere module.
  • Moira Hechenleitner (CSAT) - Separation Anxiety Dog: separation-anxiety omvat de wetenschap achter verlatingsangst in honden en hoe een trainingsschema op maat op te stellen voor een hond die hieraan lijdt. 
  • Nick Ashley (Centre of Excellence) - Zoopharmacognosy Diploma: zoopharmacognosy-diploma omvat de wetenschap dat dieren bestudeert die zichzelf instinctief genezen door gebruik te maken van verschillende kruiden en planten. Door hierdoor inzicht te hebben, kan ik honden zelf laten kiezen welke behandeling ze nodig hebben bij hun probleem. Getoetst door theoretische en praktische vragen aan het eind van iedere module. 
  • Lyn Hunter (Centre of Excellence) - Canine Holistic Health & Therapy Diploma: canine-holistic-health-therapy-diploma omvat holistische therapie voor honden en hoe ze toe te passen. Getoetst door open vragen en case studies aan het eind van iedere module.
  • Duke University - Dr. Brian Hare - Dog Emotion and Cognition: dog-emotion-and-cognition
  • Dr. Ian Dunbar - Crucial Concepts in Dog Behavior: crucial-concepts-in-dog-behavior-training
  • Dr. Ian Dunbar - Growl Class: growl-class
  • Dr. Ian Dunbar - How to Train a Puppy: how-to-train-a-puppy
  • Dr. Ian Dunbar - Science Based Dog Training: science-based-dog-training
  • Dr. Ian Dunbar - SIRIUS Dog Trainer Academy: sirius-dog-trainer-academy
  • Victoria Stillwell - Inside Your Dog's Mind: inside-your-dog-s-mind
  • Dr. Hanifa Menen - Grieving Pet Loss: grieving-pet-loss
  • Ted Efthymiadis - How to introduce your dog to your new baby: efthymiadis

Hieronder vind je een lijst van de conferenties en webinars waaraan ik heb deelgenomen:
  • The Lemonade Conference 2020 (organisator Fenzi Dog Sports Academy) - Maart 2020
  • Katenna Jones - Aggression between cats and dogs webinar - September 2020
  • Friendly With Dogs Congres 2020 (organisator Happy Tail) - September 2020
  • Aggression in Dogs Conference 2020 (organisator Loose Leash Academy) - 2-4 oktober 2020
  • Super Trainer Live 2020 (organisator PDT) - 13-17 november 2020
  • The International Dog Trainers Winter Summit (organisator Empowered Dog) - 1-24 december 2020
Momenteel verdiep ik mij in de volgende cursussen om jullie nog beter van dienst te kunnen zijn: 
  • Scent 4 Six aan de School of Canine Science
  • Alternatief therapeut voor dieren
  • Gedragscoach bij Kyno Coach Academie
  • Farmacognosie bij dieren
  • Canine Holistic Health and Therapy
Ik ben actief lid van:
  • Pro Dog Trainer Club (PDT Club), 
  • Association of Pet Dog Trainers Belgium/Netherlands (APDT-BeNe) Lidnummer NL00271,
  • Family Paws Parent Educator Member Directory,
  • Aggression in Dogs Group Mentor Sessions,
  • Vereniging voor Diergedragprofessionals Lidnummer SL0029